Marta Pietrzykowska

Jestem certyfikowanym trenerem i certyfikowanym coachem oraz profesjonalnym doradcą w wielu dziedzinach z 24-letnim doświadczeniem menadżerskim. Prowadzę sesje indywidualne, szkolenia, wykłady oraz warsztaty związane z tematyką rozwoju osobistego.
Od lat pasjonuję się podróżami i podpatrywaniem otaczającego nas świata. Moja pasja podróżowania spowodowała wybranie moich pierwszych poważnych studiów - jestem absolwentką Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez wiele lat studiowałam także zagadnienia związane z marketingiem i public relations. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej z zakresu Marketingu.

Ukończyłam także Szkołę Trenerów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, zdałam egzaminy i jestem certyfikowanym trenerem.

Moje wieloletnie zainteresowanie Chińską Metafizyką zaowocowało spotkaniem z Mistrzami tej dziedziny
i nauką u nich w różnych zakątkach świata.

Ukończyłam azjatycką renomowaną Matery Academy of Chinese Metaphysics. Zdałam egzaminy Mistrzowskie i jestem jej konsultantem z Mistrzowskim Certyfikatem. Odbyłam także szkolenia dotyczące doradztwa zawodowego i odkrywania talentów korzystając ze Wschodnich technik.

Jako trener prowadzę szkolenia w sektorze edukacyjnym dla nauczycieli oraz kadry zarządzającej placówkami edukacyjnymi w całym kraju m.in. z budowania wizerunku, z zakresu komunikacji, asertywności, przedsiębiorczości osobistej, zarządzania zmianą nawyków oraz technik efektywnego uczenia się. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i unikalnej wiedzy stosuje wyjątkowe podejście do każdego treningu.

Prywatnie jestem matką cudownych dzieci, pasjonatką podróży dalekich i bliskich, a także miłośniczką gór.
© FS CONSULTING | Wszystkie teksty oraz zdjęcia znajdujące się na tej stronie są chronione prawem autorskim | Polityka prywatności